Bilge Adam Kursları, Bilge Adam Microsoft Office Eğitimi

Bilge Adam Microsoft Office Eğitiminde; Ms. Excel, Ms. Winword Ms. Power Point, Ms. Access vb...  Office uygulamalarını öğrenebilirsiniz.

Bilge Adam Kursları

Bilge Adam Microsoft Office eğitiminin amacı; mezunlarının iş dünyasında gerekli olan dökümanları, raporları, hesapları hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamasını sağlamaktır. Günümüzde artık neredeyse herkesin Office bilgisine ihtiyacı vardır. Öğrenci, öğretmen, serbest meslek sahibi hatta emekliler günlük yaşamlarını kolaylaştırmak için Microsoft Office programlarına ihtiyaç duymaktadırlar.

Bilge Adam Microsoft Office Eğitim Programı Nasıldır?

  • Temel Bilgisayar, Multimedya ve Internet
  • Microsoft Office Uygulamaları


Sertifikalar

Bilge Adamda Microsoft Office eğitimini tamamlamış olan öğrenciler gerekli şartları sağlamaları halinde sertifikalarını alırlar.

Katılım Sertifikaları

Bilge Adam Microsoft Office Katılım Sertfikası Eğitimin %90 ına katılım gösteren tüm öğrenciler gerekli şartları sağlamış olmaları halinde alabilir.

Microsoft Katılım Sertifikasıè Eğitimin %90 ına katılım gösteren tüm öğrenciler gerekli şartları sağlamış olmaları halinde alabilir.

Başarı/Üstün Başarı Sertifikaları

Bilge Adam öğrencileri eğitimleri boyunca çeşitli sınavlara tabi tutulurlar.Microsoft Office eğitiminde ğrencilere 2 tane online, 1 tane de uygulama sınavı uygulanır. Online Sınav ortalamalarının %50 si ile Uygulama Sınavının %50 si alınarak hesaplanan mezuniyet notu 60 ile 79 arasında olan öğrenciler Başarı Sertifikası, 80 ile 100 arasında olan öğrenciler ise Üstün Başarı Sertifikası almaya hak kazanırlar.

Microsoft Office Eğitimi Hangi Bilge Adam Şubelerinde Veriliyor?

 

İstanbul'da Ms. Office Eğitimi:
Bilge Adam Bakırköy(Ebuzziya) Şubesi
Bilge Adam Bakırköy(Town Center) Şubesi
Bilge Adam Beşiktaş Şubesi
Bilge Adam Fatih Şubesi
Bilge Adam Kadıköy Şubesi
Bilge Adam Taksim Şubesi

 

Ankara'da Ms. Office Eğitimi:
Bilge Adam Ankara(Kızılay) Şubesi

 

İzmir'de Ms. Office Eğitimi:

Bilge Adam İzmir(Alsancak) Şubesi

 

Bilge Adam kurs fiyatları hakkında detaylı bilgiyi bu linkde bulabilirsiniz. Ayrıca Bilge Adam yorumları için de bu linke tıklayınız.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !